فراز رول
خانه / رول حرارتی / فروش اینترنتی رول حرارتی ۵۰ متری

فروش اینترنتی رول حرارتی ۵۰ متری

خرید و فروش اینترنتی رول حرارتی ۵۰ متری در فروشگاه های مجازی اینترنتی صرفا جهت راحت بودن خرید و داشتن سرعت عمل در خرید برای شما عزیزان فراهم آورده ایم .

رول کاغذ حرارتی چیست ؟

رول کاغذ حرارتی از اسم اش مشخص است که در مجاورت حرارت صندوق فروشگاهی یا فیش پرینتر روی کاغذ چاپ می کند و در فروشگاه ها استفاده می شود .

فروش اینترنتی رول حرارتی

انواع رول های کاغذ حرارتی

  • رول کاغذ حرارتی برای فیش پرینتر
  • رول کاغذ حرارتی مختص صندوق فروشگاه ها
  • رول کاغذ حرارتی مختص آزمایشگاه ها

رول کاغذ حرارتی فیش پرینتر رولی هست که در اثر گرمایی که فیش پرینتر از خودش تولید می کند روی کاغذ چاپ می شود این رول حرارتی در متراژ متفاوت در دسترس است در متراژ ( ۵۰ -۵۵ – ۶۰ – ۶۵ متر )

معرفی کشور های سازنده ی رول کاغذ حرارتی

کشورهایی همانند ایران کره سنگاپور چین و مالزی کشور سازنده ی رول کاغذ حرارتی هستند .

فروش اینترنتی رول حرارتی

خرید و فروش اینترنتی رول حرارتی

خرید رول کاغذ حرارتی فروشگاهی که در صندوق های فروشگاهی کاربرد دارد . برای صندوق فروشگاهی رول هایی به عرض ۵۷ میلی متر استفاده می شود این رول ها به متراژ ۲۰ و ۲۲ متر درست می شوند و کشور سازنده اش ایران کره و چین است .

یقینا موقع خرید مواد غذایی ، هنگامی که به قسمت حساب کردن می‌ رسید ، بعد از تمام شدن خریدتان برگه ای را به عنوان فاکتور می گیرید ، که این برگه همان رول کاغذی حرارتی می باشد .

فروش اینترنتی رول حرارتی

کاربرد رول حرارتی

رول کاغذی حرارتی معمول ترین و مرسوم‌ ترین نمونه ی مواد در بیشتر فروشگاه‌ ها ، سوپر مارکت ‌های خیلی بزرگ ، هایپر مارکت‌ ها ، رستوران‌ ها ، آزمایشگاه‌ ها ، آژانس‌ های هواپیمایی و هر کجا که فکرش را بکنید استفاده می‌ شود ، که بسته به شرکت سازنده ی آن طرح ها و کیفیت‌ های گوناگونی در دو مدل رول حرارتی مختص فیش پرینتر و رول حرارتی مختص صندوق فروشگاه ها ، در اختیار استفاده کنندگان قرار خواهد گرفت

خرید و فروش آنلاین از فروشگاه های اینترنتی این محصول

کیفیت در نوع کاغذ آن نقش بسزایی دارد که باید کمپانی را برای خرید انتخاب کنید که اعتبار داشته باشد ، پیشنهاد هوشمندانه ی ما به شما فروشگاه های اینترنی می باشد که انواع رول حرارتی را با برترین مواد در اختیار مصرف‌کنند گان می‌ گذارد .

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سعید نقدیان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09195187757
شماره تلفن ثابت: ---
شماره فکس: ---
آدرس کانال: farazrol@
پست الکترونیکی: farazzrol@gmail.com

مطلب پیشنهادی

رول حرارتی صندوق

عرضه کننده مستقیم رول حرارتی صندوق

شرکت ها و مراکز عرضه کننده مستقیم و بی واسطه رول حرارتی صندوق ، این …