فراز رول
خانه / رول حرارتی / عرضه کننده مستقیم رول حرارتی صندوق

عرضه کننده مستقیم رول حرارتی صندوق

شرکت ها و مراکز عرضه کننده مستقیم و بی واسطه رول حرارتی صندوق ، این محصول را به صورت عمده و با قیمت به مراتب ارزان تر از بازار به فروش می رسانند. برای اگاهی بیستر این مطلب را دنبال کنید.

رول حرارتی صندوق

رول حرارتی صندوق

در مراکز خرید و هایپر مارکت ها، در قسمت صندوق فروشگاه، کاغذی چاپ شده به عنوان فاکتور به مشتری داده می شود که به ان رول حرارتی صندوق می گویند. این دستگاه در داخل پرینتر حرارتی قرار گرفته و معمولا لیست خرید، قیمت پرداخت شده و … بر روی ان چاپ می شود.
کاغذ رول حرارتی همواره سفید رنگ است و رنگ جوهری که متن با ان روی رول چاپ می شود معمولا ابی و یا مشکی می باشد. این رول ها در انواع مخلف و با کیفیت های متنوعی در بازار وجود دارند، که هر شرکت بسته به نیاز خود و میزان بودجه و توان مالی موسسه، یکی را انتخاب می نماید.
اطلاعات مربوط به فروشگاه، شماره تماس، درگاه بانک پرداخت، مبلغ پرداختی، تاریخ و ساعت پرداخت پول و شماره حساب مشتری، اطلاعاتی هستند که معمولا روی این رول ها چاپ می شود.
مشتریان بهتر است برای اطمینان کامل از میزان وجه کشیده شده از کارت خود، این رسید های کوچک را نزد خود نگه دارند تا در صورت مغایرت در میزان حساب خود بتوانند ان را پیگیری کنند.

رول حرارتی صندوق

قیمت رول حرارتی صندوق

قیمت خرید رول حرارتی صندوق در بازار به عواملی چون:

  • کشور سازنده رول حرارتی
  • نوع کاغذ مورد استفاده در رول
  • میزان کیفیت و مرغوبیت محصول
  • برند و نام تجاری
  • متراژ رول حرارتی
  • تعداد و حجم خرید

و … بستگی دارد. انواع رول حرارتی خارجی و وارداتی، به دلیل نوسانات قیمت ارز و هزینه های گمرکی، معمولا گران تر از محصول ساخت داخل کشور هستند که استفاده از انها در وهله اول شاید از نظر اقتصادی چندان به صرفه نباشد.
اما گاهی مرغوبیت بالای برخی از این جنس های خارجی، ما را مجاب می کند که بهای چند برابری انها را برای کیفیت بالاتر بپردازیم.

رول حرارتی صندوق

خرید رول حرارتی صندوق

برای خرید رول حرارتی صندوق، می توانید به کارخانجات تولید کننده ان در کشور مراجعه نمایید و محصول را به صورت کلی و به صورت مستقیم و بدون واسطه از سازنده ان تحویل بگیرید.
یا اینکه سری به یکی از شرکت های عمده پخش کننده این محصول، در سرتاسر کشور زده، ان را به صورت تکی و یا کلی با قیمت های متنوع خریداری نمایید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سعید نقدیان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09195187757
شماره تلفن ثابت: ---
شماره فکس: ---
آدرس کانال: farazrol@
پست الکترونیکی: farazzrol@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش اینترنتی رول حرارتی

فروش اینترنتی رول حرارتی ۵۰ متری

خرید و فروش اینترنتی رول حرارتی ۵۰ متری در فروشگاه های مجازی اینترنتی صرفا جهت …