فراز رول
خانه / لیبل آزمایشگاهی / خرید بدون واسطه برچسب های آزمایشگاهی

خرید بدون واسطه برچسب های آزمایشگاهی

برای خرید برچسب آزمایشگاهی می توانید به کمک مشاورین و راهنمایان شرکت ها، بدون واسطه، انواع برچسب های آزمایشگاهی را با قیمتی پایین و کیفیت بی نظیر، خریداری کنید. بهترین راه خرید عمده انواع لیبل ها مراجعه به شرکت های تولید و پخش عمده لیبل می باشد.

فروش برچسب های آزمایشگاهی

برچسب های آزمایشگاهی برای تشخیص نمونه های بیماران از یکدیگر کاربرد فراوان دارد. همچنین برای درج نام مواد شیمیایی به کار می رود زیرا در غیر اینصورت اشتباه در تشخیص مواد شیمیایی می تواند خطر ساز باشد.

علوم آزمایشگاهی چیست؟

یکی از شاخه های علوم پزشکی، رشته علوم آزمایشگاهی است که می توان گفت در سلامت انسان ها و بهداشت آنان همچنین سلامت محیط و موجودات زنده نقش بسزایی دارد.
متخصصان این رشته در آرمایشگاه های معتبر و مجهز مشغول فعالیت هستند.

افرادی که در آزمایشگاه ها با بافت های خونی مختلف و همین طور مواد شیمیایی و محلول های متفاوت سرو کار دارند باید شناخت کامل و کافی با مواد داخل آزمایشگاه داشته باشند.
دانش اموختگان رشته های آزمایشگاهی مهارت های لازم را با گذراندن دروس تئوری و عملی زیاد، به خوبی کسب کرده اند.

قیمت برچسب های آزمایشگاهی

برچسب های آزمایشگاهی و متخصصان علوم آزمایشگاهی

هرچند همه موارد ذکر شده در بالا بسیار مهم است اما تا وقتی که متخصصان علوم آرمایشگاهی، تفاوت مواد مختلف را تشخیص ندهند، امور آزمایشگاه به خوبی پیش نخواهد رفت و حتی احتمال خطراتی نیز به دلیل آگاه نبودن از ماده ساخته شده یا غیره وجود دارد.
اما برچسب های با کیفیت آزمایشگاهی این مشکل را حل کرده و با ورود خود به عرصه بازار جهانی توانستند تمامی خطرات ناشناس بودن یک ماده را به صفر برسانند.

قیمت لیبل آزمایشگاهی

معرفی لیبل حرارتی آزمایشگاهی

لیبل حرارتی به این دلیل در آزمایشگاه ها استفاده می شود که در فرایند چاپ نیاز به جوهر و ریبون ندارد. ممکن است وجود جوهر و پخش آن در مواد مورد آزمایش تاثیر گذاشته و نتایج آزمایشات را دچار اختلال نماید.

در آزمایشگاه دو نوع لیبل حرارتی مورد استفاده قرار می گیرد. لیبل حرارتی جداشدنی و لیبل حرارتی جدانشدنی. فرق اصلی این لیبل ها در میزان چسبی است که در پشت آن بکار می رود. از لیبل حرارتی جداشدنی روی لوله های شیشه ای آزمایشگاهی استفاده می شود. اما  از لیبل حرارتی جدا نشدنی روی لوله های پلاستیکی و یک بار مصرف استفاده می کنند.
این لیبل برای محیط آزمایشگاه مناسب است زیرا نسبت به تغییر حرارتی زیاد، تماس با مواد شیمیایی، تماس با آب و رطوبت، پارگی و کشیدگی مقاومت خوبی از خود نشان می دهند.

چاپ برچسب های آزمایشگاهی

ابعاد برچسب های آزمایشگاهی کدامند؟

برچسب ها در انواع و سایزهای مختلفی تولید می شوند. تمامی این برچسب ها در یک رول که حداقل هزار عدد از این برچسب های آزمایشگاهی در آن جای دارند تولید می شوند. از طرفی برچسب هایی که مربوط به انتقال خون هستند دارای ابعاد ۱۰۰*۱۰۰ میلی متر می باشد.
سایزهای مختلف برچسب های آزمایشگاهی معمولا در ابعاد زیر هستند.

  • ۳۵*۲۵ میلی متر
  • ۵۰*۴۰ میلی متر
  • ۶۰*۴۰ میلی متر

تولید برچسب های آزمایشگاهی

پخش برچسب های آزمایشگاهی چگونه صورت می پذیرد؟

آزمایشگاه ها یکی از مهمترین مکان ها است که رابطه مستقیم با سلامت انسان ها دارد. تشخیص دادن انواع مواد آزمایشگاهی در گرو برچسب های چسبیده شده روی آن است.
به همین دلیل پخش برچسب های آزمایشگاهی توسط نمایندگی ها و شرکت های مختلف با دقت فراوان انجام می گیرد.
این برچسب ها با مرغوبیت فراوان تولید و در آزمایشگاه های کل کشور برای انواع لوله های شیشه ای و پلاستیکی و دیگر وسایل، پخش می شود.

فروش برچسب های آزمایشگاهی

خرید برچسب های آزمایشگاهی بدون واسطه از عمده فروشان

در عصر حاضر با وجود وسایل الکترونیکی فراوان و ارتباط های مجازی در کل دنیا، دیگر نیاز نیست به دنبال کالای خود در سطح شهر روانه شوید.
عناوینی مثل خرید انواع محصولات همچون برچسب های آزمایشگاهی پرکاربرد در آزمایشگاه را می توانید به راحتی جستجو کنید.
حال اگر قصد خرید برچسب های ازمایشگاهی را دارید بدانید برای خرید بدون واسطه این کالای ظریف و در عین حال مقاوم، هیچ محدودیتی نخواهید داشت.
پس با کم کردن و برداشتن واسطه خریدی شایسته و کم هزینه انجام دهید.

خرید برچسب های آزمایشگاهی

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سعید نقدیان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09195187757
شماره تلفن ثابت: ---
شماره فکس: ---
آدرس کانال: farazrol@
پست الکترونیکی: farazzrol@gmail.com